nedeľa 10. marca 2013

Nepotrebné info

Dlho tu nič nebolo z môjho života. Viem, chýbalo vám to.


 • Nepáči sa mi, že mám veľa učenia cez semester. Nejak som si zvykla flákať sa a učiť sa až cez skúškové. Nuž, snáď prežijem utorkové písomky z latinských názvov rastlín na Systematickú botaniku a potom písomky z latinských názvov stromov na Dendrológiu.
  Možno by som mohla začať pracovať na prezentáciách a referátoch. Možno...
 • Že vraj som prekročila limit 20 GB, tak mi zatrhli net na dva týždne. Fuck you, určite som nič neprekročila!
  A keďže som dopozerala Supernatural a pozrela si stiahnuté filmy, čo mám v notebooku, tak mi neostávalo nič iné, len sa spoľahnúť na núdzový seriál Charmed. Som na druhej sérii. Bavím sa spomínaním alebo porovnávaním so Supernatural.
 •  "Carry on my wayward son" on repeat.
 • Som rada, že som si zapísala Forenznú biológiu. Rozprávame si o rozklade mŕtvol, hmyzákoch a je to fajn.
  Tiež ma zatiaľ baví Mikrobiológia, ale viem, že ma to nebude baviť učiť sa. A tiež je zábavné sledovať prednášajúceho.
 • Zmenila som dizajn, ak ste si nevšimli. Už som tak chcela urobiť dlho, ale až s objavom diel Konstantina Razumova ma osvietilo.
 • Mám ísť na dva týždne na prax. Ja. Haha. A preboha kam?! A ja a niečo vybavovať... a proste JA.

7 komentárov:

 1. aaa design je velmi peknyyy :D
  a vybavovacky tiez neznasam, sucitim s tebou! ://

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja to flákam vždy a deň pred skúškou sa to snažím dohnať. Už som si na seba zvykla ale tento prístup ma štve. Nedokážem do zmeniť, som príliš pohodlná.

  Na prax? Fuj, toho sa desím znie to...fuj. :D

  Vyzerá to tu krásne, potešilo ma to.
  Meno Razumov si zapisujem.

  Jo, aký seriál by som si mala pozrieť?
  Na to už zháňam typy veľmi dlho, niečo, čo by ma bavilo, prosím. Podľa toho čo baví teba.
  (a kde zoženiem doktora Who? Ono rodina ma tým nakazila)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jednoznačne svätá trojka Sherlock, Doctor Who a Supernatural. Ďalej Lost girl, Elementary a The Walking Dead, aj True Blood.
   Online nájdeš všetko tu: www.serialycz.cz

   Odstrániť
 3. Ja jediná tu budem komentovať Charmed? :D Ja som si stiahla pred pár rokmi všetky časti ale časom ma to absolútne prestalo baviť, tak som to nedopozerala a rovnako u mňa skončila aj Buffy :(

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mňa to zatiaľ baví, uvidím ako dlho. Ale nevidela som posledné dve alebo koľko sérií, takže snáď vydržím si osviežovať pamäť, aby som to dokončila.
   Buffy som nikdy nevidela.

   Odstrániť
 4. Ahoj, ráda bych tě pozvala na svůj blog . Předem podotýkám, že mi nejde o reklamu, ale o to, aby se o problematice, které se na svém webu věnuju, dozvědělo co nejvíce lidí a poučilo to tak laickou veřejnost, která je většinou jen plna předsudků. Blog je věnován poruchám příjmu potravy a hlavně boji s těmito nemocemi. Nehodlám se řadit k thinspo nebo podobným komunitám. Na blogu najdeš i trochu z cesty mým životem, každodením bojem s PPP, ale také spoustu rad a tipů týkajících se kosmetiky, fotek, článků o mně samé, beauty vychytávky, recenze, recepty, které nikde jinde nenajdeš a mnoho dalšího. Kdyby tě blog zaujal, budu moc ráda, když zanecháš komentář nebo se můžeš stát dalším z mých ctěných "followers". Budu se moc těšit na tvou návštěvu a přeji krásný zbytek dne. Andie :)*
  www.andie-chambers.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť