sobota 6. októbra 2012

No... it's fine

Po dlhej dobe som zas doma. No dobre, zas až tak dlhá doba to nebola, ale mne to pripadá, prinajmenšom, ako mesiac.
Za dva úbohé týždne sa toho dosť udialo. Asi najdôležitejšia zmena - som sociálnejšia. A nemám "depky", lebo moju myseľ zamestnáva škola (a Sherlock), takže na premýšľanie nad zmyslom mojej existencie nie je čas. Hurá!

Momentálne je mi tak dobre, ako už dlho nie.
Nemyslela som si, že by som si mohla niekedy užívať väčšiu spoločnosť ľudí, ale stalo sa. Ja sa na to dokonca teším. Nevadia mi ľudia, zatiaľ (no dobre, ako ktorí).
Mám skvelé spolubývajúce. Neuveriteľné. Vďaka jednej z nich som sa do tej veľkej spoločnosti dostala. Je fajn natrafiť na niekoho, s kým si okamžite rozumiem. Fascinuje ma to. Teší ma to. Cítim sa ľudsky... normálne... a zároveň divne. Ale užívam si to. Je to také iné, nové.

Ďalšia novinka pre moju osobu - ja sa niekomu normálnemu páčim, dokonca dvom osobám, a občas na mne nechá oči aj pár ďalších osôb (aj keď je to stále opačné pohlavie T.T). Lichotí mi to. (Hoci je veľmi nevýhodné, keď som kvôli tomu požiadaná spraviť meranie už-neviem-čoho. Dúfam, že už nebude zastupovať na hodine, naozaj nepotrebujem byť stredobodom pozornosti.)
Možno to bude tým, že teraz viac tiahnem k elegancii. No koho by nezaujímala tajomná temná elegantná žena! (xD)

Bola som na výstave psov. Skoro ma tam kleplo od toľkej rozkošnosti chlpatých tvorov. Tiež ma teší Kynológia, je to super predmet, aj keď prevažnú väčšinu z toho už poznám z čias, keď som hltala jednu knižku o psoch za druhou, len aby som sa dobre pripravila na príchod môjho chlpáčika^^

Skonštatovanie: Brno je super! (Poznámka: Teším sa na koncert.)

Tumblr je... desivé miesto.
Red Pants Monday - "Hmmm, celkom kjúút."
Butts Wednesday - "Okay."
Penis Friday - "OMG! NOOOOOOOO! My eyes!" (Všetko nad tým mi to červeným podčiarklo, len Penis Friday nie, naozaj podozrivé.)
Piatok je občas naozaj šokujúci. No i tak si stalkovanie blogov o Sherlockovi užívam.
Aj keď sme boli týždeň vopred pripravení, že dnes nepôjde tumblr, aj tak ma to dnes vydesilo

Preinštalovala som si Sims, lebo bol celý nejaký spomalený (a čo keď som tam mala posťahovaných milión vecí!). A dala som si tam len Baker street, Sherlocka a Johna. A som v siedmom nebi.
Ale vďaka ich práci a následnej vyčerpanosti na seba nemajú čas. Hrozné. A môj vytvorený John má rovnaký hlas ako skutočný John, som na seba hrdá.
Poznatok: Sherlock je strašne sexy v policajnej uniforme. Johnovi pristane ružová sestričkovská uniforma.

Začujem kúsok sherlockovskej hudby a okamžite uháňam do obývačky. V televízii dávajú Sherlocka! Síce s českým dabingom, ale aj tak je to slintaniahodné! Moje fangirl reakcie pobavili rodičovstvo.
Asi zavrhnem svoju mať. Normálne mi do očú povie, že ju Sherlock nejak extra nebaví... Ešteže tata to baví.
Mimochodom neodvysielaný pilotný diel Sherlocka má viac Johnlock momentov ako prvý diel, respektíve viac do očí bijúcich.
Pilotný diel vo mne vyvolal túžbu byť mŕtvolou, ktorú obhliada Sherlock.

I love my life these days.


6 komentárov:

 1. Najviac ma v celom článku zaujal Penis Friday *perv* o tom počujem prvýkrát :D počula som už o boobs či braless či topless či ako to nazvali dni ale penis friday? :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Hm, možno to je len v Sherlock fandome (aj keď teda postujú... veľmi rozmanito, nie len z fandomu :D), neviem. O topless dni som zas ja nepočula, ale rozhodne by som ho brala viac ako Penis Friday :DD

   Odstrániť
 2. Spoločnosť ľudí, wow, ja neznášam davy. Asi by som to neprekusla. Ale tebe gratulujem.
  Tiež ma zaráža, že si vieš tie poznatky z knižiek zapamätať (ja som hltala jednu po druhej, no teraz už nič z tých encyklopédii a múdrych časákov nevydolujem).
  Z mami si nič nerob u mňa to "istí" teta (neznáša ho..). Zato obidvaja rodičia prepadli kúzlu Sherlocka. :DD
  A? Predposledná veta mi nedala aby som si to nepredstavila.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ani ja nemám rada davy. Ale v tomto konkrétnom sa naozaj cítim dobre :)
   Mňa to zaráža tiež :D Nikdy som si to takto nepamätala, ale asi v tom zohralo úlohu aj to, že v tých knižkách sa väčšina vecí sále opakovala a potom som si to vyskúšala v praxi :) Ale napríklad, čo som čítala knihu o inteligencii psov, tak z toho si veľmi nepamätám, iba také útržky.
   Nechápem, ako to robia, ako dokážu odolať Sherlockovi?! :D Ale na tvojich rodičov som hrdá! :DD
   Tá scéna je úplne dokonalá *-* Som divná :D

   Odstrániť
 3. Som rada, že sa cítiš lepšie a si de facto sociálnejšia, dúfam, že ti to takto dlho vydrží. ;)
  Tumblr je úžasné miesto, mám tam mŕtvoly, lesby... blah blah TumBLAH.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Vďaka, drahá :) Dúfam tiež :)
  Jo, všetko sa tam nájde *-* (čo môže byť na druhej strane zas dosť desivé :DD)

  OdpovedaťOdstrániť